HAZIRLIKLAR NASIL OLMALIDIR?
Duvarlar düzgün, kuru, tozsuz, yağsız ve nötr beyaz renkte olmalıdır. Duvardaki delik ve çatlakları dolgu ya da kum ile pürüzsüz olacak şekilde kapatın. İlk olarak sabitleyici bir astarı duvara uygulayın. Bunun için astar, sabitleyici, ya da tek kat beyaz boya tavsiye edilir. Bu uygulama olası renk farklılıkları veya lekeleri azaltır. Ayrıca yeni sıva olduğundan duvar kağıdının gevşeme riskini de önler. Zeminin düzgün bir şekilde hazırlanması, ince ya da açık renkli duvar kağıtlarının uygulanmasında, olası transparanlığa karşı daha fazla hassasiyet gerektiriyor. Astar ya da beyaz boya yerine düz kaplanmış duvar kağıtları tavsiye edilir. Birden fazla duvar kağıdı rulosu satın alıyorsanız olası renk farklılıklarını önlemek için, her biri için aynı olması gereken imalat kodunu kontrol edin.

KURULUM
Dikkatlice gelecek adımları izleyin:
İstenilen uzunlukta şeritler kesilir. Ölçü yüksekliğini dikkate alın. (Talimatlar etiketin ön yüzünde bulunmaktadır.)
Deseni içe doğru yuvarlayın. Non woven duvar kağıtlarına uygun, akrilik bazlı, çok amaçlı, kullanıma hazır yapıştırıcıyı duvarlarınıza uygulayın. yapıştırıcı üreticisinin yönergelerini izleyin.
1. Bir spatula veya fırça yardımıyla şeritleri birbirinin yanına yapıştırın(üst üste bindirmeden).
2. Tüm hava kabarcıklarını yok etmek için ortadan başlayın ve kenarlara doğru fırçalayın. Yapıştırıcının arta kalanını duvar kağıdının üzerinden alın. Böyle bir durum yoksa da dikkatli bir şekilde nemli bir bezle kurulayın. OVALAMAYIN. Maket bıçağı yardımıyla tavan ve süpürgeliklerin dışında artan duvar kağıdını kesin.
3. Uygulama ve kuruma süresi boyunca hızlı ve aşırı sıcaklıktan ve hava akımından kaçınarak kurumaya bırakın.

KOLAY ÇIKARMA
Kaliteli duvar kağıdı kuruduğu zaman kolayca çıkarılabilir.

SON KONTROL
Kaliteli duvar kağıdı kuruduğu zaman kolayca çıkarılabilir. Üç şerit uyguladıktan sonra sonuçları kontrol edin. Üçten fazla şeritte şikayet kabul edilemez. Tamamlamaya devam etmek sizin sorumluluğunuzdur. Şikayetler hemen ve doğrudan dağıtıcıya rapor edilmelidir. Tekstil duvar kağıtları özellikle hassas ürünlerdir. Uygulama konusunda deneyimli profesyonelden yardım alınmasını tavsiye ederiz.

Menü